Čím potěšit vaší přítelkyni k narozeninám


Partnerčiny narozeniny bývají pro některé muže doslova pohromou, protože neví, co pořídit za dárek. Musí si s tím lámat hlavu a přemýšlet, co vlastně koupit, aby to bylo vkusné, atraktivní a zajímavé, a aby to přineslo radost, nikoli rozčarování či zármutek.

Květina – tímto můžete začít a rozhodně neprohloupíte. Pouze zvažte, zda by nebylo lepší dát přednost živé rostlině v květináči před řezanými květy. Živou rostlinu totiž můžete mít doma stále, a navíc dodává energii a ionizuje a čistí vzduch.

dívka s balónkem

Dort – vícepatrový dort vám vyrobí na zakázku kdejaká cukrárna, ale rádi bychom vám naznačili, že byste mohli jít poněkud odlišnou cestou a nechat upéct dort z celozrnné mouky a kvalitního hnědého kokosového či třtinového cukru a vyzdobený čerstvým ovocem. Někteří cukráři to zvládnou, zvláště pak, pokud jim donesete suroviny. Ideální by ovšem bylo upéct dort vlastními silami (třeba s pomocí maminky), to by byla opravdová „pecka“.

žena v klobouku

Oblečení a boty – snad žádná žena vás nebude hubovat za to, že jste si dal tu práci a snažil se nakoupit něco na sebe. Je v zásadě jedno, co to bude, zda mikina, halenka, svetřík, kalhoty nebo sportovní či společenská obuv, důležitá je vaše samotná vůle. Snazší to bude s About You slevou 25 zejména v případě obuvi, protože tam stačí znát délku chodidla v mm (což změříte podle vnitřní stélky některých často nošených bot), ale i v případě oblečení to nemusí být problém, pokud proměříte potřebné míry dle oblečení v šatníku. Snažte se odvodit styl a vhodnou barvu, dle stávajícího oblečení, a jste-li tak trochu bezradní, přizvěte opět na pomoc nějakou ženu, nejlépe vaši příbuznou, ženy přece jen dovedou lépe poradit, pokud se jedná o dárek pro přítelkyni.

Zážitkový dárek – a vrcholem oslavy narozenin může být zážitek v podobě zaplaceného ubytování ve vaší vysněné lokalitě – v tuzemsku či v zahraničí, u moře nebo v horách.

Doporučené články