Jste optimisté?

Hlavně zůstat optimisty. Myslíte si, že v dnešní době to opravdu dojde? Myslím si, že optimistů je v naší zemi opravdu mnoho, i když se to možná nemusí zdát. Abych se přiznala, já optimista tedy vůbec nejsem. Ale zase na druhou stranu se musím přiznat, že bych opravdu moc si přála být optimistou. Jenže mi to opravdu nejde. Zkoušela jsem i různé cviky psychiky, ale bohužel to opravdu nejde. Já jsem od přírody úplný cholerik a nervák. Tak jak mám, prosím vás, v tomhle světě zůstat optimista? Mě to absolutně nejde. Zkoušela jsem i různé terapeuty a psychoterapeuty, ale bohužel mi ale nepomohli. A byla jsem na tom opravdu špatně. Nejsem sice nějak agresivní, ale jsem ukázkový opravdový cholerik. Já jsem velký případ cholerika.

I peníze jsou důvodem k úsměvu.

Takže vůbec nevím, jak bych hlavně měla zůstat optimistou. Hlavně soused optimista si myslí, že optimisty jsou lidí, kteří mají všechno a jsou velmi šťastní. Kteří jsou šťastní a mají opravdu velkou milující rodinu. Pro mě to ale bohužel není. Já sice mám rodinu, ale moc spolu nevycházíme. Velmi často se hádáme. Dokonce to dopadlo i tak, že jsem se jednoho dne musela z domu odstěhovat na pár dní. Bylo doma opravdu dusno. Vztahy moc dobré nemáme. Nyní je to ale docela za námi, ale i tak nevím, jak bych hlavně měla zůstat optimistou. Vy dokážete být optimisty v každé situaci? Neznám opravdu žádného člověka, který by nikdy nebyl cholerik.

Optimista se rád směje.

Myslím si, že žádný optimista absolutně neexistuje. Žádný člověk nemůže být jenom jedno. Je mnoho typů povah a člověk má v sobě vždy alespoň dvě povahy a nemusí o tom ani vědět. Myslím si, že mnoho lidí je mix různých povah. Takže hlavně zůstat optimisty by bylo dobré, ale podle mého názoru je to absolutně nemožné. Záleží to ale na vás, jak se k problému nebo různým svým pocitům https://www.celostnimedicina.cz/faktory-ovlivnujici-pocit-nasyceni-a-pocit-hladu.htm postavíte. Hlavně zůstat optimisty https://www.fahd.cz/hlavne-zustat-optimisty/ je taky o tom, jak si to přejete sami. Víra dokáže vážně mnoho. Štěstí si taky můžete navodit sami, když budete žít klidný a zdravý život.

Doporučené články