Krásné šperky s duší

Lidé se zdobí šperky už od pradávna. K některým lidem jejich šperk už tak nějak patří a neumíme si ho bez něj představit. Jako třeba já svou maminku bez jejího srdíčka na krku. Když jsem byla malá holka, moje maminka nosila kolem krku řetízek a na něm měla zavěšené zlaté srdíčko s dvěma malými vyrytými srdíčky. Vlastně ani netuším, odkud ho měla, nebo kdo jí ho daroval, ale nikdy jsem ho neviděla na nikom jiným a zkrátka patřilo jenom k ní. Nejspíš nemá příliš vysokou hodnotu, ale pro mě bude mít vždy obrovskou, tu citovou. Připomíná mi dětství a milující náruč mojí maminky, jen v jejím náručí jsem měla možnost si srdíčko důkladně prohlédnout a osahat si ho.

autorské prsteny

Pokud chcete šperk, co nebude jen kousek kovu, ale bude mít zvláštní hodnotu, jako třeba ten mojí maminky, doporučuji zavítat na náš web. Autorka těchto nádherných šperků se inspiruje přírodou, šuměním moře, tropickými lesy a spoustou dalšího. Šperky jsou vyrobeny z kvalitního stříbra či zlata, z překrásných perel a používán je i recyklovaný plast, který dodá šperkům originální nevšední design.

snubní prsteny s otiskem prstu

Najdete zde prstýnky, náramky, brože, přívěsky, náušnice a mnoho dalšího. Určitě stojí za zmínku, že kreativní autorka vyrábí i snubní prsteny na přání, kam si například můžete nechat udělat otisk prstu vašeho partnera a druhý prsten s vaším otiskem bude nosit on. Osobitější snubní prstýnek budete jen těžko hledat. Pokud si snad chcete výrobu šperků sami zkusit a nemáte to do Prahy daleko, autorka nabízí i možnost absolvovat kurz, kde si během osmihodinového kurzu vyzkoušíte, co tato profese obnáší a domů si odnesete vlastní výrobek na památku či ho věnujete jako dárek. Tyto autorské šperky katiakolinger.cz budou slušet komukoli a při každé příležitosti, protože perfektně dotvoří osobní styl majitele a po čase se stanou jeho neodmyslitelnou součástí.

Doporučené články