Láska má tisíce podob

Máte doma svou lásku, kterou by jste nevyměnily za nic na světě. Láska má mnoho podob. A mnozí lidé jí mají v domácích mazlíčcích. Můžete mít doma spoustu zvířat. Nejčastěji to jsou psy a kočky, ale pak lidé ještě chovají ptáky různých druhů, hlodavce, plazy a třeba i pavouky. 

My máme doma taky domácí mazlíčky, kterým dáváme neustále lásku. Ať už podobě objetí, pamlsků a nebo dovádění. Jsou pro nás vším. Věděli jste že domácí mazlíčci mají léčivé schopnosti. Zvířata nám projevují oddanost, loajalitu a náklonost. U nás doma najdete dva pejsky, své kočičky a teď před nedávnem jsme si domů přinesli hlodavce (křečka). Oba dva pejsky máme z útulku. Jelikož jsem bydlela sama a po práci jsem měla dostatek času, tak jsem chodila pomáhat do útulku. Většinou jsem chodila pejsky venčit, pokud to teda šlo. Jsem tam jsem jim donesla nějaké dobré mlsky a granule. A jak jsem tam tak chodila, tak se tam objevilo štěňátko. Krásné, černé jako uhlík. Hned jsem si ho zamilovala. 

pes

Byla to fenka, s kterou jsme se na tolik sblížili, že jsem jí musela mít doma a nechtěla jsem jí v útulku nechat. Neměla to moc lehké. Našli jí uvázanou u hlavní cesty. Takhle bohužel neskončila jen ona, ale i dalších spousty zvířat. A já si řekla že jí dám domov a lásku.  Tak že se tak i stalo. No a jeden pejsek nestačil, tak přibyl i druhý tuláček. A hned nám bylo veselo. Konečně mám parťáky do života. Němé tváře, které mě vyslechnou. Budou mě následovat kde se pohnu. Věrný přítel. 

kočka

Není žádná podmínkou , že lásku musíte vyhledávat pouze v lidech. Lásku můžete předávat i zvířatům a oni vám jí opětují jejich loajálností a oddaností. Přeci jen pes je nejvěrnější přítel člověka. Lásku si každý představuje jinak. A já se rozhodla jí dát nejenom lidem o kolo mě, ale i zvířatům, které si ji zaslouží. A budou za ní vděční. 

Doporučené články