Náramkové hodinky

Analogové či digitální

Analogové hodinky jsou vyráběny již opravdu dlouhou dobu, přičemž dříve tu byl natahovací mechanismus. Žen jsme jednou za čas natáhli a měli jistotu, že hodinky poběží, jak mají. To se však změnilo, protože energie se získává nyní nejčastěji z baterie. Ta vydrží klidně 10 let, takže zde nemáme žádné starosti a vyhneme se tomu, že hodinky zapomeneme natáhnout a už nám nebudou ukazovat. Poslední dobou se však hodně prodávají digitální.

náramkové hodinky

Ty totiž kromě základní funkce ukazování času toho umí mnohem více. Vhodné jsou také pro sportovce, protože si na nich můžeme navolit mnoho sportovních aktivit, kdy vidíme například jakou vzdálenost jsme urazili, tep, čas a podobně. Hodinky nezahálí ani když jdeme spát, protože měří hodnoty týkající se spánku. To vše máme po spárování s mobilem přehledně v aplikaci, takže digitální hodinky rozhodně mají své plusy, takže dobře zvažte, který typ chcete.

Výjimečné hodinky

Designová stránka je rozhodně důležitá, přičemž hodinky můžou být bezesporu skvělým designovým doplňkem. Výrobci si tu uvědomují, aby dělali při nošení skutečně parádu. Na výběr je mnoho různých materiálů, ovšem dřevěné hodiny má jen málokdo. Je to skutečně výjimečný materiál, přičemž takové hodinky jen tak běžně nekoupíte. Tento český výrobce má speciální ruční výrobu, jenž dosahuje opravdu nádherných výrobků.

rolex hodinky

Není problém ani s výrobou dřevěného pásku, abyste měli hezký dřevěný celek. Jak jsou na tom produkty s odolností? Vedou si skutečně dobře, protože se na ně používá povrchová úprava. Klidně můžete zakoupit poukaz, který někomu darujete. On si totiž může u firmy speciálně říct, jak mají vypadat, aby byli podle jeho představ. Vyhneme se tak tomu, že by se dárek nelíbil. Rozhodně je to skvělá možnost, protože jen málo lidí má výjimečné hodinky, které byli vyrobeny přesně něj.

Doporučené články