Užitkové dodávky

Praktické využití

Dodávky na našich silnicích můžeme vidět velmi často, protože se jedná o praktické vozy, do kterých se toho vleze spousta. U těch větších je nákladní prostor opravdu velký, takže do něj naložíme všechno možné a to snadno, protože vzadu máme otevírací dveře a mnohdy nechybí ani ty boční. S nosností je to různé, ovšem běžně se pohybujeme do 850kg. To už je slušná hmotnost, proto různým firmám bohatě postačuje. Takový řemeslníci tu má všechno potřebné nářadí, které vozí stále s sebou, aby jej měli po ruce, a ještě k tomu nakládají materiál potřebný pro danou zakázku. Není tu ani velká nakládací hrana, takže dovnitř se pohodlně může naložit paleta. Zároveň si můžeme všímat moderních dieselových motorů s turbem.

žlutá dodávka

Ty mají slušnou dynamiku, i když jsou naložené, ovšem jejich spotřeba není nijak vysoká, což umožňuje levné náklady. U dodávek se také dbá na spolehlivost a levné díly, aby sloužili bez problémů.

Půjčení

Pro řemeslníky a firmy jsou dodávky mnohdy opravdu výhodné, a proto se vyplatí jejich zakoupení a používání. Může se však stát, že naše dodávka se pokazí, a proto budeme muset zavést ji do servisu a čekat. Chod firmy ovšem nemůže být zastaven, a proto si můžeme zajet do půjčovny dodávek. Zde mají široký výběr francouzských strojů, přičemž jistě si vyberete takový, jenž splní Vaše požadavky.

VW dodávka

Kromě těch užitkových si můžeme půjčit také dodávku pro přepravu více lidí, jenž může být také skvělý prostředek pro výlet s kamarády či převoz dělníků. Tato společnost je férová, a proto jsou všechny vozy v dobrém technickém stavu a připravené pro vyzvednutí zákazníkem. Na den máme zdarma 500 km, přičemž každý další stojí 1,50 Kč, takže ceny nejsou nijak vysoké. Když jsme právnická osoba, tak stačí předložit výpis z obchodního rejstříku, předložit dva doklady totožnosti a zaplatit vratnou zálohu ve výši 5 000 Kč.

Doporučené články