Nikdy hubnutí nevzdávejte!

Keto dieta https://www.bmikalkulacka.cz/keto-dieta je úžasná věc a vřele vám ji ze srdce doporučuji. Dovolím si vám předestřít mé zkušenosti s hubnutím. V dětství ani v dospělosti jsem netrpěla nadváhou, byla jsem jen tak trochu víc „oplácanější“, něco jako když si vás tety pochovají a pohladí se slovy, to je ale pěkný buclíček!

Ale stále v normě! Tu jsem si už hlídala v dospívání, ale když přišly další starosti s výstavbou rodinného domku, kde jsem také přiložila ruku k dílu, absolutně jsem váhu neřešila, protože jsem byla neustále v poklusu. Jenže pak se život uklidnil, dostal se do klidnějšího režimu, přibývala léta a s nimi i kilogramy navíc, se kterými jsem začala „bojovat“. Vyzkoušela jsem spoustu diet, cvičení, denně jsem chodila pěšky do zaměstnání, ale váha se nechtěla hnout. Tak jsem to docela po pár letech vzdala, protože mě „chytré ženské časopisy“ neustále utvrzovaly v tom, že když přijde klimakterium, metabolismus se zákonitě zpomaluje a hubnutí proto ve větší míře znemožňuje.

stres u hubnutí

Jenže – tonoucí se i stébla chytá a já se nechtěla vzdát svých oblíbených kalhot, které jsem si schovávala s tím, že se do nich stejně jednou obléknu. A světe, div se. Zadařilo se! Možná vám to bude znít jako reklamní sdělení, ale fakt jsem díky keto dietě zhubnula natolik, že se už dneska proháním ve starých, ale mně milovaných kalhotách, které mi každý den dokazují, že nemá smysl se vzdávat, ale věřit, hledat a objevovat nové informace. Ty, které jsem díky ketogenní dietě objevila i já, uvěřila, šla do toho a shodila nežádoucí kilogramy!

keto dieta

Keto dieta je totiž skvělá v tom, že nastartuje právě váš metabolismus, a to díky procesu, který se nazývá ketóza. Správným složením jídla, které musí obsahovat přesně daný počet bílkovin, tuků i sacharidů se totiž vaše tělo dostane do stavu, kdy „sáhne“ do tukových zásob, a nikoliv do svalů a vy začínáte zdravě hubnout! A to se mi podařilo a co víc, svou váhu si už celý rok držím, aniž bych hladověla či se jinak trápila!

Doporučené články