Pronájem stanů je běžná, rozšířená služba

Stan je pro některé národy symbolem přístřeší, střechy nad hlavou, a tito lidé si uvědomují, že žijí v souladu s přírodou, a že jim v zásadě ke šťastnému životu nic neschází. Svým způsobem se to lidstvo snažilo napodobit i ve dvacátém století, za socialismu se u nás výroba kempinkových a turistických přístřešků poměrně dobře rozvíjela, byl o ně zájem mezi dospělými i dětmi. Po sametové revoluci se stany začaly prodávat jako součást módní outdoorové vlny, která zasáhla mnohé z vás, pořizovali jsme si obuv s membránou Gore-Tex a stany s podlepenými švy, se zárukou odolnosti vůči vodě i při deštivém počasí.

zahradní slavnost

Zvláštní kategorii výrobků této kategorie tvoří párty stany. Zvláště v posledních patnácti letech se velmi rozšířil trend slavit narozeniny, svatby, promoce a další události pod širým nebem, v přírodě. Dnes si více uvědomujeme pozitiva kontaktu s přírodou, její pozitivní energii a přínos pro duševní pohodu. Čím déle se pohybujeme mezi živými květinami, vzrostlými keři a stromy, na pěstěném trávníku či na louce, tím více máme možnost nabíjet baterky a regenerovat své tělo.

Párty stan je ideálním prostředkem, abychom něco takového mohli uskutečnit. Chrání nás před slunečními paprsky, před deštěm a větrem, může mít boční stěny uzavřené, nebo odkryté. Velmi rychle se postaví, lze jej vztyčit prakticky kdekoli, jen je nutné jej patřičně ukotvit do země, nebo alespoň zatěžkat betonovými či kovovými bloky.

slavnost u bazénu

Pronajmout nebo koupit

Zakoupení se vyplatí jen tehdy, budete-li jej stavět pravidelně, a na delší dobu, třeba jako pořadatelé sportovních či kulturních akcí. Pro běžné spotřebitele jako sezonní a občasná pomůcka má význam pronájem. Pronájem stanů Párty stany AZ je natolik běžnou a rozšířenou službou, jako například autopůjčovny, půjčovny lodí na vodácké výpravy, či půjčovny jízdních kol a dalších sportovních potřeb. Stanových konstrukcí existují desítky typů, od těch nejmenších pro posezení tří, čtyř osob, až po velké hangáry, či cirkusová šapitó.

Doporučené články