Sedací pytel pro děti

Dokonalé posezení s Duo vaky pro děti a dospělé.

Jakou máte dneska náladu? Špatnou nebo dobrou? A co takhle si podle nálady měnit i sedací pytel pro děti, který má dvě barvy. Nezní to skvěle? Tyhle duo vaky jsou dvoubarevné, takže si každé posezení ve vaku můžete změnit na jinou barvu, která vám v ten správný čas bude vyhovovat. Vaky jsou navíc opravdu obrovské mají 189×140 cm. Na tak velké ploše si můžete odpočinou se svými ratolestmi anebo i s přítelem. Z vaku si můžete vytvořit i křeslo za pár vteřin díky odnímatelným popruhům.

Duo vak má různé kombinace barev a tak ho můžete klidně ladit s vašim interiérem. K dětem do pokoje krásný barevný, například modro červený? Když bude chtít odpočívat na vaku chlapec tak stačí vak jen převrátit a když holka, jednoduše opět převrátíte a máte červenou barvu. No není to skvělé.

Dítě ve vaku duo

Nemějte strach že vak bude těžký k přesouvání. Nýbrž naopak. Je naplněn polystyrenovými kuličkami s vysokou hustotou a tak i krásně drží tvar.

Můžu si vak vzít do vody?

No samozřejmě že ano například do bazénu jako lehátko a nebo křeslo. Zabezpečení trojitého systému zamezí úniku vody do vaku a vy můžete bezpečně plout po vodě. Ale nemusí zůstat jen ve vodě, klidně si ho vezměte na zahradu k pohodlnému posezení s přáteli. A ukažte jim váš zážitek s pohodlného relaxačního zážitku. Můžete si ho dát klidně i na terasu kde bude odpočívat a číst si svoji oblíbenou knížku a nebo poslouchat muziku.

Vak duo

A jak takový vak udržovat?

Máte malé děti anebo domácí mazlíčky, kteří jsou někdy pro nábytek pohromou? Teď už se nemusíte bát. Vak se hezky a jednoduše udržuje, k jeho úklidu vám bude stačit úplně obyčejný vlhký hadřík a pouze špínu otřete. Nebo ho od prachu přejedete vysavačem a máte vystaráno. Takže už záleží jen na vás jaká barva bude ta správná pro vás. A kde takový vak sehnat? Na na naše webu máme široký výběr správných vaků pro vás.

Doporučené články