Domovem hned

Máte pocit, že ve vašem novém bydlení je neustále chladno a nemáte z něj neustále ten správný pocit, jako jste měli ve svém původním a nevíte si moc rady co s tím? Zkuste změnit několik zásadních věcí.

kuchyně s dřevěnými skříňkami

V novém bydlení je velice zásadním nábytek, ale mimo něj i barva našeho nového domova. Jestli se necítíme úplně správně, že nám v bytě zkrátka něco nesedí a chybí, bude ta správná barva. Před tím, než vezmete do ruky barvu a štětec pořádně se rozhodněte, jak si přejet mít svůj domov vymalovaný. Mějte na paměti, že teplé barvy jako červená nebo žlutá v lidech probouzí emoce, červená pak vášeň a zapálení pro věc. Na druhou stranu barvy chladné, jako třeba světle zelená a modrá podporují spíše empatii a pocit klidu. Ale to neznamená, že byste neměli volit barvu podle svého vkusu. Váš vnitřní pocit by měl mít přednost.

To, na co také musíme dávat pozor jsou podlahy a koberce. S kobercem může být více starostí nicméně, cítíte jako by vaše pokoje byli příliš chladně může být koberec to správné řešení.

Další důležitým aspektem v bytě je nábytek, měli bychom ho volit, tak aby vše krásně ladilo s barvami našich stěn a podlah, a řídit vše v jednom spektru.
ložnice v hnědo-zelených barvách

Mnozí zapomínají vyplnit prázdný prostor stěn, barvy mohou být sice krásné, ale holé zdi se kritice nevyhnou, je tedy dobré je obzvláštní případnými obrazy našich blízkých nebo replikou našeho oblíbené umění.

Any náš domov byl zcela bezchybným, nesmíme mu zapomenout vdechnout život pomocí rostlin a květin, i kdyby se mělo jednat o pouhé kaktusy, jejich přítomnost v místnosti může mnohé zlepšit. Dobrou volbou jsou rostliny, které není nutno příliš zalévat, v bytě přece nechceme vlhkost, ale to není důvod, proto abychom neměli žádné.

Když se zaměříte na všechny zmíněné problémy, neměli byste mít už na dále pocit, že ve vašem domově něco chybí a můžete pokračovat s novým bydlením kupředu.

Doporučené články