Krásné bydlení

Pamatuji si, když jsme se přestěhovali z nového bytu do velkého domu. A byla jsem z toho úplně nadšená. A navíc, jak jsem byla zvyklá na malé místnosti, tak to v tomhle domě byly opravdu veliké místnosti. Někdy jsem si říkala, že to tady vypadá jako na zámku a nebo na hradu. Bylo to tam opravdu moc veliké, že jsme nevěděla kam s očima. Ten dům byl opravdu vážně veliký. Náš předchozí byt měl pouze tři místnosti a to ještě k tomu velmi malé komůrky, čili místnosti a tento to měl  šest místností a to opravdu velkých. Takže jsem si taky mohla vybrat, jaký vlastní pokoj budu mít. Naštěstí se mi podařilo získat ten lepší pokoj. Tedy alespoň podle mě. Moc se mi líbil ten pokoj u okna. Byl tam i velký balkon a krásný výhled na velkou zahradu. 

Mám ráda čistý design.

To mě taky velmi těšilo, že k našemu velkému domu byla i zahrada. Navíc na zahradě byl bazén a opravdu krásná fontána. Tady jsem se viděla skoro jako princezna z pohádky. Takové krásné fontány tam měli i princezny. Byl to opravdu velký skvost. Zahrady mám opravdu moc ráda. A tak jsem si řekla, že tu fontánu nějak zkrášlím a oživím.

Ráda mám pěkné bydlení.

A hned jsem si představovala, jak zní to teče voda. Fontána na zahradě bohužel ale byla rozbitá, takže sloužila pouze prý jako dekorace. Byla to velká škoda.  Ale co se dá dělat, musela jsem se s tím, smířit. Byla jsem nadšená z toho, že mám konečně vlastní pokoj a taky velkou zahradu, kde budu se svými kamarádkami a sestrou pořádat velké zahradní párty. To byl vždycky můj sen. A nyní jsem velmi ráda, že tohle si můžu splnit. Moc se mi líbí, když si můžu užívat, a to hlavně v létě. Takže velký dům se zahradou je opravdu pecka. A čemu byste dali přednost vy? Velkému domu se zahradou nebo jen malému bytu s balkonem? Myslím, že každý má své vytoužené představy o životě a v čem bude žít. Myslím, že je prima, když si člověk může vybrat podle libosti.

Doporučené články