Jak na levné dárky, které potěší?

Pokud i tento rok váháte, čím obdarujete svou rodinu a přátele, ale zároveň co nejvíce ušetříte, jste na správném místě. Níže se dozvíte několik tipů na milá překvapení, která vás nezruinují, ale udělají radost každému.
 
VLASTNÍ VÝROBA
Co je cennější než ručně vyrobené dárky? Ať už jste či nejste zruční, využijte, co se doma nabízí. Upleťte šálu, vytvořte přáníčko, ozdobte do svátečního stylu větev jehličnanu nebo věnec na dveře. I podobná drobnost vyvolá v obdarované osobě pocit zájmu a tzv. zahřeje u srdíčka.
 nedostatek peněz
PRAKTICKÉ DÁRKY
Preferujete nakoupené pozornosti a máte mezi blízkými vlastníka automobilu? Dopřejte mu pod stromeček vonný papír, který zpříjemní jeho požitek z jízdy.
Naopak se Vám zmínila daná osoba, že v domácnosti bojují s nedostatkem kuchyňského vybavení? Pak víte, na co se zaměřit.
 
KOSMETIKA
Ať už nakupujete pro jakoukoliv věkovou kategorii, vždy se můžete opřít o výběr z dekorativní či pečující kosmetiky. Vzhledem k tomu, že se jedná o nedostatkové zboží, které se snadno spotřebovává, nikdy jím nic nezkazíte. Sáhnout můžete po balzámech na rty, pečujících šampónech, dokonce i samotném make-upu.
 
DOBROTY
Během vánočních svátků mlsá snad každý, odměňte tedy okolí něčím na zub! Laskominy vybírejte od cukroví, které je tradičně s obdobím spjato, neváhejte ale zabrousit i do tropických plodin, sladkostí a dalších vynikajících lahůdek.
 
SPOLEČNÁ FOTOGRAFIE / ALBUM
Vlastníte zachycenou oblíbenou vzpomínku či jiný významný moment, jenž jste spolu prožili? Fotku lze jednoduše vyvolat a ozdobně zarámovat. Celý proces vás při volbě menších rozměrů nemusí vyjít na více jak sto korun, jeho hodnota však bude nevyčíslitelná.
 vánoční dárek
KALENDÁŘ, DIÁŘ NA NÁSLEDUJÍCÍ ROK
S blížícím se koncem roku nastává čas pořizování nových stolních kalendářů, kapesních plánovačů, diářů pro nadcházející události a dalších pomocníků pro zaznamenávání dat a udržení přehledu. Můžete zvolit oblíbený motiv důvěrné osoby a předstihnout ji tak v pořizování nezbytného předmětu.
 
Ať už váš finanční stav umožňuje opatřit jakkoli drahé dárky, nezapomeňte se soustředit na skutečně podstatnou sílu okamžiku společných prožitků a nenechte materiální hodnoty přesáhnout důležitost mezilidských vztahů.

Doporučené články