Lustr do obývacího pokoje, který se hodí do jakéhokoliv interiéru


Chcete si vybavit svůj obývací pokoj a hledáte vhodný nábytek, či doplňky? My, v light4home.cz, nabízíme velký výběr lustrů nejen do obývacího pokoje, které si jednoduše zamilujete.

Světlo je jedním z nejdůležitějších aspektů v každé místnosti, proto je důležité vybírat opravdu pečlivě.

Jedním z našich nejpopulárnějších lustrů do obývacího pokoje je velmi stylové Závěsné svítidlo na lankách 20411 „CAMEROON“. Konstrukce lustru je vyrobena v kombinaci z dřevěného a kovového materiálu. Dřevo je ručně opracované a kov je ručně ohýbaný. Design závěsného svítidla je inspirovaný skandinávským stylem. Díky právě jeho jednoduchému designu je lustr neutrální a můžeme ho nainstalovat do jakéhokoliv interiéru ať už se jedná o obývací pokoj, dětský pokoj, ale i kuchyň, chodbu, nebo dokonce ložnici. Momentálně je ihned k odeslání a doprava je zdarma. Žárovky nejsou součástí balení. Tento lustr máme také hned v několika různých provedení, nezapomeňte si prohlédnout celou kolekci v tomto duchu s názvem DIAMOND LOFT CORRAL.

Závěsné svítidlo na lankách 20411 „CAMEROON“

Další naší hodně povedenou kolekcí lustrů a závěsných svítidel je kolekce s názvem FLORISTIKA. Lustry jsou hodně zdobeny květiny a celkově jsou tvořeny ve floristickém stylu. Jedním z nejvíce prodávaných lustrů v této kolekci je jednoznačně Závěsný lustr na řetězu 20455 „Isabel“, který má 4 stínítka vytvořena právě ze skleněných květin. Je tvořen v jemných barvách – v béžové, zelené a růžové a konstrukce je z ručně ohýbaného kovu. Díky závěsnému řetězu, lustr můžeme zavěsit do různé výšky podle toho, jak my sami chceme a preferujeme. Momentálně je také skladem, ihned k odeslání a s dopravou zdarma.

Závěsný lustr na řetězu 20455 „Isabel“

Rozhodně navštivte náš eshop light4home.cz a podívejte se na velký výběr sortimentu nejenom nádherných lustrů, ale i stropních svítidel, nástěnných svítidel, stojacích lamp, bodových světel, stolních lamp a žárovek. V nabídce máme i doplňky k lampám jako jsou flexo šňůry a napájecí kulaté textilní kabely.

Doporučené články