Pro profesionály i amatéry

Krejčovské panny Prima-obchod.cz jsou jedním z velmi důležitých pomocníků každé švadleny. Samozřejmě, že pro takové maminky na mateřské dovolené, které jen občas zašijí díru na koleni, upadnutý knoflík nebo jen zkrátí dlouhé nohavice na kalhotách, nemá moc využití, ale i pro amatérské švadlenky, které občas šijí jen tak pro sebe nebo tvoří modely pro svou rodinu, jistě smysl investice do tohoto pomocníka má. Díky krejčovské panně, totiž už nikdy nemusíte sešpendlovat své nové střihy jen tak na koleně, jak se říká nebo na zemi. Pomůže Vám nejen při sešpendlování, ale také při nejrůznějších úpravách Vašich modelů, při zastřihávání, sestavování a samozřejmě k lepší představě, jak bude vypadat model oblečený a také při závěrečných úpravách.

šicí kout

A to už vůbec nemluvíme o tom, jak skvělý je to model, který zadarmo předvede Vaše oblečení a může je předvádět i po několik hodin, dnů či týdnů, třeba ve výkladní skříni obchodu a podobně. V nabídce krejčovských pan dnes najdete opravdu velké množství nejrůznějších provedení. Můžete si vybrat mezi bustou pánskou, dámskou či dětskou. Tyto modely mívají ve většině případů rozmezí dvou až tří různých velikostí, bývají potaženy kvalitní, pevnou a velmi příjemnou látkou, jsou pevné a stabilní a s nastavovací nohou pro úpravu jejich výšky. Velmi výhodnou investicí je tak zvaná nastavitelná busta, u které si můžete nastavit nejrůznější velikosti sami podle sebe. Jde o velmi výhodného pomocníka, u kterého si sami můžete nastavit rozměry přes prsa či v pase a tak dále a můžete tím pádem šít i ve velikostech, které se v běžné konfekci nevyskytují a vyjít tak vstříc zákazníkům, kteří například nemohou sehnat správnou velikost oblečení kvůli širšímu pasu nebo většímu objemu hrudníku či kvůli hodně dlouhým nohám.

šicí poko

Kromě velkého výběru krejčovských pan pro Vás máme připravenou opravdu obrovskou nabídku všech šicích potřeb, pomůcek a také zdobení velmi potřebných k Vaší naprosto dokonalé a originální práci, proto neváhejte a přijďte k nám.

Doporučené články