Web pod lupou

Pak jsem se (marně) snažil pochopit FTP a pak jsem toho nechal. Nakonec jsem si našel jistý hosting zadarmo a tam jsem nasázel co jsem potřeboval. Nebylo to podle mého gusta, ale jistá prezentace to byla, a tak jsem byl vcelku spokojen. Jenže tam přibývalo reklam a reklam, až se v nich mé texty ztrácely, a tak jsem zachránil co se zachránit dalo a dělal web na jiném hostingu. Jmenovalo se to tuším MAXA nebo tak nějak a když jsem to celé úmorně dodělal, hosting zrušili a bylo “po ptákách”. Nyní mám zase web. Doufám, že tam zůstane.

web v notebooku

To vše bylo jen a jen proto, že jsem chtěl mít webové stránky rychle a zadarmo. Nechtěl jsem si platit ani doménu. Takže na tomhle případě vlastních zkušeností vidíte, že to sice jde, ale výsledek je vždy nejistý. Proto pokud chcete web, najměte si profesionály, kteří vám jej postaví se vším všude, podle vašeho přání a vašich představ. A doménu vám zajistí také.

Jedním z těchto speciálních firem je tvorba webových stránek Beroun. Pokud se s nimi zkontaktujete, budete mít zaručený klid, nemusíte se obávat toho, že vám tam budou strkat reklamy přes celou stránku anebo že vám web zruší docela. To jsou výhody toho, že spolupracujete s profesionály.

Oni jsou dokonce schopni vám udělat vše tak, abyste si tam pak mohli dělat základní věci sami. Tedy například přidat článek, nebo nějaký starý, či nevhodný smazat. Není třeba se bát, že tam něco pokazíte, protože důležité věci si oni zabezpečí tak, že se k nim prostě nedostanete. A pokud omylem šmátnete myší někde špatně a kliknete, naskočí vám hláška, že k tomu nemáte oprávnění.

malý notebook

To je další výhoda webů stavěných profesionály. A to nemluvím o zabezpečení, o SEO, o tom, aby byl web funkční jak na tabletu, tak na mobilu a další a další věci.

Proto kontaktujte výše zmíněnou firmu a uvidíte, že budete naprosto spokojeni. Vyhnete se tak velké ztrátě času.

Doporučené články