Zábavné skládání

Děti odnepaměti milují stavebnice. Nejen protože si s nimi vždy užijí spoustu zábavy, ale navíc si mohou sestavit celý svět jen podle sebe. Ve fantazii se meze nekladou, a to děti vždy ocení. Díky mega bloks mašinka Tomáš se navíc společně se svým oblíbeným pohádkovým hrdinou mohou vydat do světa dobrodružství. Hra se stavebnicí kromě pobavení nabízí také nespočet skvělých možností, jako rozvinout logické myšlení dítěte. Aby si vaše ratolest mohla sestavit svou oblíbenou mašinku, musí přemýšlet a uvažovat. Navíc si díky kostičkám zlepšují motoriku a manuální práci.Kostky pro děti
Pod výše zmíněným odkazem se vám otevírá svět stavebnic Mašinky Tomáše, ve kterém zaručeně seženete ten nejlepší dárek pro své nejmenší. Společně můžete sestavit například pohádkový ostrov Sodor, na kterém se mašinky z oblíbeného animovaného seriálu nacházejí.
Kromě samotného Tomáše si můžete postavit také jeho přátele Harolda, Jamese nebo Percyho. Nejen, že lze stavět ostrov Sordor, ale také vlastní svět, přesně podle vašeho úmyslu.
Všechny stavebnice lze navzájem kombinovat a utvářet tak dokonalý svět přesně podle příběhů Mašinky Tomáše. Nechte děti rozvíjet jejich myšlení a užívejte si společně strávené chvíle u Mega bloks Mašinka Tomáš.Holčička s kostkami
Stavebnice zkrátka neodmyslitelně patří do všech dětských pokojíčků. Od těch nejmenší po ty starší, se stavebnicemi si může každý užít velkou spoustu zábavy a něco se přiučit. Chcete-li svým ratolestím dopřát skutečně nezapomenutelné chvíle strávené s jejich oblíbeným kamarádem Mašinkou Tomášem, na nic nečekejte a prohlédněte si pestrou nabídku internetového obchodu masinka-tomas.cz.
Mimo báječné stavebnice zde naleznete také další hračky se stejným motivem, oblečení nebo dokonce nádobí.
Nechte své potomky stát se součástí kouzelného světa Sodor a užívejte si jejich nekonečnou radost.

Doporučené články