Udělejte radost partnerovi jen tak. Vyplatí se vám to.

Láska prochází žaludkem

Ano, je to tak. Každý muž má rád dobré jídlo. Pokud o sobě víte, že vaše kuchařské dovednosti nejsou zrovna nejlepší, nevěste hlavu. Dobré jídlo můžete objednat ve vaší oblíbené restauraci a sníst si ho v pohodlí domova. Objednat můžete například přes portál „dáme jídlo“. Ale pokud se vaření nebojíte, směle do toho. Uvařte milému nějaké pořádné jídlo pro chlapy, steakem nebo hamburgerem určitě nepohrdne. A pokud dodržuje zdravý životní styl, není problém připravit salát či těstoviny.

dobrá_večeře

Inspirujte se na internetu. Vytáhněte partnera na procházku, uděláte něco pro zdraví, vyhládne vám a večeři s chutí slupnete.

Po dobré večeři

Když má člověk plný žaludek, cítí se lépe. Nastává vhodná doba pro konverzaci plnou vašeho zájmu o partnera. Zeptejte se ho, jaký měl den, co mu udělalo radost, co ho naopak rozzlobilo. Naslouchejte mu. Rozhovor klidně můžete stočit i k příjemným plánům do budoucna, kam pojedete na dovolenou nebo kolik si pořídíte dětí. Povídejte si o snech, o tajných přáních, vymýšlejte společně, jak si je splnit. Můžete si zahrát nějakou oblíbenou deskovou hru a klidně si při každé porážce odložte nějaký kousek oblečení. Tím partnera zajisté rozpálíte.

Čas na intimnosti

Po společně stráveném večeru se přesuňte do vany či sprchy a navzájem se umyjte. Jemné doteky houbou vás uvolní a připraví na vášnivou noc. Zapalte si v ložnici svíčky, pusťte příjemnou hudbu a dopřejte vašemu milému masáž. A nemyslím hned erotickou masáž mataharisalon.cz. Tu až později. Namasírujte mu hlavu, obličej, ramena, záda a nohy. Nezapomeňte na chodidla. Uvidíte, jak bude spokojeně vrnět. Masáž vám určitě rád oplatí, nechte se také hýčkat.

vzrušující_překvapení

A nakonec můžete vyzkoušet něco pro vás nevšedního. Ať už to bude nová poloha, erotická hračka nebo jiná technika. Fantazii se meze nekladou a uvidíte, jak vás po takovém večeru a noci bude partner nosit na rukou.

Doporučené články