Vyrazte s přáteli do akce na laser game

O nudu v době osobního volna stojí jenom málokdo. Pokud i vy očekáváte, že váš volný den prožijete se zaměřením na zábavu, rozhodně si nenechte ujít příležitost zúčastnit se hry, jakou je lasergame lazerfunpraha.cz a navštivte Lazerfun. Tato hra je vhodná pro děti, dospělé, ale i starší generaci lidí, kterou z vašeho souboje o prvenství rozhodně nevynechávejte. Sestavte si tým dle libosti a kromě vašich přátel do něho vezměte i rodinné příslušníky, protože nepochybně ocení, že se vaše setkání odehraje i jinde, než jenom u sebe doma.

billboard-right(1)

JE NA VÁS, KDE SE OCITNETE

V nabídce si můžete sami zvolit, zda bude pro vás přijatelnější aréna s názvem LABYRINT nebo naopak AZTÉCKÁ s mnoha výhodami. Je dobré si arénu vybírat i z hlediska počtu hráčů, díky čemu si užijete zábavu, kterou si doslova užijete naplno.

labyrint (33)

  • V případě větší skupiny vám můžeme doporučit bludiště, které se nachází ve vnitřním prostoru a je osvětlené pouze neonovými prvky. I když pro vás bude jeho prostor matoucí, je přizpůsobené tomu, abyste se nemohli schovat na dlouhou dobu na tom samém místě. Vaším úkolem bude pohybovat se rychle a současně se vyhýbat zásahům z laserové pistole od vašich protivníků. Paprsky laseru snadno zpozorujete a s pomocí vaší šikovnosti se jim budete muset vyhýbat tak, abyste ze hry vyšli jako přemožitelé.

  • V opačné situaci, kdy se bude váš tým skládat z menší skupiny lidí se neváhejte rozhodnout pro arénu Aztéků. Její prostor se kromě vnitřních částí nachází i venku, kde na vás čeká mnoho překvapení a úkrytů, které v boji budou hrát ve váš prospěch. Ocitnete se v historickém prostředí a užijete si hru i přes skutečnost, že počet hráčů není nijak velký.

Přijďte si užít den tak, jak si ho i představujete a neseďte doma na gauči. Zamiřte do Lazerfun a vyberte si nejen arénu, ale i hru z pestré nabídky, která vám pomůže dodat novou dávku energie do vašeho života.

Doporučené články