Tinder a jeho úskalí

Nedávno vám vaše dcera/syn či vnučka/vnuk ukazovali telefon a všimli jste si jedné aplikace na pozadí. Jmenuje se Tinder. Člověk si tak trochu říká, co to asi bude za aplikaci a k čemu slouží. Jak jistě víte, lidé využívají internet pro mnohé účely. Jedním z nich je také seznamování. Může to být seznamování vážných známostí, tedy těch, kteří hledají permanentní vztah. Druzí mohou hledat jen krátkodobé povyražení či týdenní vztahy. A někteří mohou hledat jenom známost na jednu noc. Nic není vyloučeno, a pokud je nabídka, je i poptávka. A přesně pro tyto účely slouží i Tinder.
seznamka přes mobil

Někdo hledá jenom přátelství

Ani to není vyloučeno, byť je to poněkud podivné, pokud hledáte přátele na aplikaci, která je určena na seznamování a její primární funkce je hledání partnera na sex. Avšak vždycky to můžete takto zahrát do autu, pokud ten, s kým jste se sešli, není zrovna toho nejlepšího ražení či zrovna není tak úplně podle profilu. Každopádně valná většina hledá sex a na Tinderu ho určitě najde, tedy pokud nejste ti nejošklivější lidé na planetě. Nebo nemáte dobrou fotku.
Je to jednoduchá aplikace pro všechny generace lidí. Neznamená to, že jsou tam jenom lidé od 18 do 30 a konec, ba právě naopak. Spousta lidí po 40 a více, klidně i nad 60, využívá Tinder, protože je to přece jen rychlá cesta, jak se seznámit s někým jiným a pokud z toho bude i nějaký ten sex, tak proč ne, že jo? Ne všichni mají to štěstí, že se dožili toho roku, kdy mohou se svým dlouhodobým partnerem jezdit do Itálie. Někteří prostě to štěstí nemají a není vůbec zač je soudit. Může to být také tím, že partner zemřel, ale stále daný člověk cítí, že se nechce nechat zavřít do rakve spolu s ním.
otazník na mobilu
Jediné, co musíte dělat je „swipe“. Doleva nebo doprava, záleží, jak moc se vám daný profil člověka líbí. Pokud to samé udělá i ten druhý člověk, spustí se vám „match“ a tím pádem budete spojeni. Samozřejmě, kdykoliv se můžete „odpojit“. Ale když už jste se tak dlouho hledali, tak proč to nezkusit, že jo.

Doporučené články