Zástěra s potiskem nejen pro cukráře.

Jste majitelkou či majitelem společnosti, která pravidelně pořádá kurzy vaření nebo snad pečení? My vám s tím pomůžeme velmi rychle. A navíc za dobrou cenu. Jste majitelkou či majitelem společnosti, která tak ráda pořádá kurzy pečení nebo snad vaření pro veřejnost? Pokud ano tak určitě oceníte naše výrobky, které vám pomůžou s vaší propagací. Mnoho žen miluje pečení a také si rádo zaplatí kurzy ať už jde o pečení makronek, dortů a spoustu dalšího co zrovna vy například nabízíte. Jenomže bylo by přece zvláštní kdyby si musely s sebou přinést svou vlastní zástěru, a to je i z hygienických opatření také tabu.

dort

Od nás budete mít za skvělou cenu tak krásné zástěry s vaším logem, které můžete mít připravené a krásně poskládané před každým kurzem a navíc tuto zástěru si poté mohou ženy vzít s sebou domů jako vzpomínku na nezapomenutelný kurz cukrařiny. Nebo snad víte o někom kdo dělá ve stejném oboru jako vy a potřebuje pro své dámy taky něco takového s jeho logem? Tak ho odkažte k nám a uvidíte sami jakou mu uděláte radost. Nebo chcete něco jiného co byste také mohli přidat k vašemu kurzu? Co takové bločky do kterých si budou milé ženy dělat poznámky ohledně pečení daných zákusků? Ano i ty vám můžeme nabídnout a také i v ekologické variantě.

dort

Nebo chcete také krásný deštník, protože je zrovna podzimní období a chcete se ukázat? Ano vše vám můžeme co nejdříve dodat a na všem se s námi zajisté velmi rychle a snadno domluvíte, protože jsme tu pro naše zákazníky. Nic pro nás není problém. Máme také krásná trička ve kterých se můžete i vy sami propagovat a tím myslíme vaší firmu. Protože krásné tričko, které je kvalitní vám dokáže také přidat na vaší hodnotě. Nabízíme i reklamní mikiny, které jsou tak krásně teplé, že se nebudete muset už nikdy bát, že někdy nastydnete. Naše zástěry s potiskem vám budou k užitku i několik let poté. Stále budou vypadat jako nové.

Doporučené články