Zdravé produkty v obchodech

První zázrak se jmenuje MANA. Je to nápoj, ve kterém je obsaženo vše vašemu tělu potřebné v dostatečné míře tak, aby dokázal nahradit jídlo. V tom spočívá pointa. Pijete ho namísto 3 jídel denně. Na výběr máte několik druhů – jahodovo-malinový, tropické ovoce, kakao, či originální příchuť.
Pro vegany tu je náhražka smetany v podobě rostlinného krému na ovesné bázi. Lze s ní dochucovat polévky, použít ji na dezerty nebo do omáček.
Známým produktem jsou pomazánky, které se vyrábí hlavně ze zeleniny – rajčata s bazalkou, cuketa s kari (doporučuji!), ale také kokos s vanilkou, které mohou sloužit jako náplň do dortů. Složení těchto výrobků je více než uspokojující.
Máte chuť na brambůrky? Zkuste ochucené rýžové placičky. Prodávají se v malém balení, jsou křupavé a chuťově výborné. Opět zde můžeme najít populární příchuť rajčat s bazalkou.ovesná kaše, banány.jpg
Světoznámý Matcha Tea. Zelený čaj bez konzervantů, přísad a barviv. Obsahuje velké množství živin, uklidňuje a dodává energii.
Batáty neboli sladké brambory jsou výbornou náhražkou klasických brambor. Mají více vitaminu C, zabraňují vzniku pigmentových skvrn a vrásek a při častější konzumaci odvádí z těla ven všechny nečistoty. Jsou trochu sušší, takže, když je upečete v troubě, budou pěkně křupavé.
Raw tyčinky jsou vhodné na doplnění energie nejen pro sportovce. Jsou v nich obsaženy vitamíny, antioxidanty, minerály a enzymy bez chemické úpravy. Jsou sice trochu dražší, ale rozhodně stojí za to.
Bio, bio, bio. Bio čaje, bio sušenky, bio čokolády. Toto slovíčko slibuje především lepší složení, ale chuť bývá více či méně stejná jako u normálních produktů bez tohoto odznáčku.čaj, kniha.jpg
Posledním výrobkem je možná nečekaně obyčejná hořká čokoláda. Její doporučená dávka je jedna kostička denně, ovšem musí obsahovat nejméně 70% kakaa a žádné chemické přísady. Zdravá je hlavně z důvodu přítomnosti vitaminu B a K, minerálů a stopových prvků. Má také schopnost prevence proti rakovině díky antioxidačním účinkům, a má příznivý vliv na kardiovaskulární systém.

Doporučené články