Zip sáčky se uplatní i ve vašem kufru a batohu

Chystáte se k odjezdu na dovolenou, máte vše sbaleno a pouze vyčkáváte na vhodný okamžik, kdy se vydat na cestu? Pak byste si měli ještě jednou pro jistotu zkontrolovat, zda máte vše, co jste si na dovolenou vzít chtěli, a také to, co nutně potřebujete, jako jsou osobní a cestovní doklady a peníze. Rádi bychom vám poradili, že byste do vašeho zavazadla mohli přibalit i několik zip sáčků https://www.2pack.cz/sacky-pytle/zip-sacky-2pack. K čemu je na dovolené využijete?

vyprané ponožky

Na špinavé prádlo – už máte rozmyšleno, kam budete ukládat na cestách špinavé prádlo? Takové propocené tričko z celodenní túry anebo ponožky nasáklé vaším potem dovedou znepříjemnit pobyt v hotelovém apartmá či v penzionu docela výrazně. Nežli ukládat špinavé prádlo do igelitové tašky, je lepší zipový sáček, který je hermeticky uzavřený. A máte klid.

toaletní papír

Na toaletní papír, kapesníky a ubrousky – veškeré papírové předměty tohoto typu byste měli mít uzavřené v sáčku na zip. Jestliže by totiž do zavazadla pronikla nedopatřením voda nebo vlhkost, kapesníky a toaleťák se vám rozmáčí a můžete je vyhodit. U toaletního papíru je to obzvlášť nepříjemné ve chvíli, kdy jej zrovna nutně potřebujete, a ve vaší blízkosti není nic jiného, co by jej dokázalo nahradit.

Na drobnosti – nač s sebou vláčet různé krabičky a dózy, když lze velmi snadno vložit drobné předměty do zipového sáčku? Sáček je lehký, dobře skladný a transparentní a především spolehlivý. Nice se z něj nikam nezakutálí.

Na mobil a tablet či notebook – taška nebo batoh na notebook by jej měly chránit před mechanickým poškozením, ale nebývají hermeticky uzavíratelné před prachem a vlhkostí. Nastane-li podobná situace, kterou jsme popisovali s toaletním papírem, průnik vlhkosti do útrob elektroniky se jí může stát osudný. Přitom vám postačí zabalit výrobek do jediného zipového sáčku za pár korun s pevným uzávěrem, a máte po starostech.

Doporučené články